HAKKIMIZDA

İnşaat Sektörünün Deneyimli Kuruluşlarından Olan AYYILDIZ YAPI TADİLAT Firması Yaklaşık Çeyrek Asırlık Bir Tecrübe Ve Deneyime Sahiptir. 1998’li Yıllarda Yıldız Yapı Adı Altında Faaliyetlerine Başlayan Firmamız Dinamik Ve Yenilikçi Bir Yapılanmanın Da Beraberinde Kurucumuz Eyüp Yıldız ’İn Yönetiminde AYYILDIZ YAPI TADİLAT Firması Adını Alarak Sektörde Var Olmaya Devam Etmiştir.

Kurulduğu Yıllarda Dönemin İhtiyaçlarına Uygun Konut Tadilat Projeleri, Ofis Tadilat, Onarım, Restorasyon Ve Genel Dekorasyon Alanlarında Faaliyet Gösteren Firmamız, İlerleyen Yıllarda Tadilat Başarısını Başarısı Nı Tecrübeli Ve Gelişen Ekibi İle Daire, Ofis, İşyeri, Fabrika, Villa Tadilat İnşaatları Başta Olmak Üzere Birçok Alanda Kendini Göstermiştir.

Modern Yaşamın Gereği Olarak Gelişen Teknolojiye Uygun Yenilikçi Çözümler Üretmeyi Hedefleyen Firmamız, Tecrübeli Bir Yönetici Ekibin Liderliğinde Genç Ve Dinamik Bir Servis Yapılanmasıyla, Her Yeni Projede Bir Adım İleri Gitmeyi Kendine İlke Edinmiştir.

Misyonumuz & Vizyonumuz:

Dekorasyon İnşaat Gibi Kalıcı Değerler Üretme Sorumluluğunun Bilincinde Olan Firmamız Kurulduğu İlk Günden Bu Yana  Güven İnşaat Etmeyi Kendine İlke Edinmiş, Kalite Ve Estetiği De Güven Yapı Taşları Üzerine Oturtmayı Başarmıştır. Her Geçen Gün Büyüyen Kadrosuyla  Ve Değişmeyen Kalite Anlayışıyla Kurulduğu  Günden Bu Yana Sayısız Tadilat Projelerine İmza Atmıştır.

Değerlerimiz:
Ayyıldız Yapı Tadilat

Geçmişten Günümüze Tüm Faaliyetlerinde,

 • Uzman, Yenilikçi Ve Lider Ruhlu.
 • İnsana Ve Çevreye Saygılı.
 • Estetik Ve Tekniği Buluşturan.
 • İş Sağlığı Ve Güvenliğine Duyarlı Olmayı Kendine Amaç Edinmiş Ve Bu Değerlere Bağlı Kalmıştır.

Şirketimizin Amaç Ve Konuları:

Şirketin Başlıca Amaç Konusu Şunlardır:

 • Her Türlü İnşaat Taahhüt İşleri; Konut, İşyeri, Ticarethane İnşaatlarını Tadilat Dekorasyon Yapmak.
 • Şehir İçinde Ve Şehir Dışında Her Türlü Resmi Ve Özel Sektöre Ait İnşaat Taahhüt Ve Dekorasyon İşlerini Yapmak Ve Müstakil Konut, İş Yerleri, Fabrikalar, Tadilat Dekorasyon Yapmaktadır.
 • İstanbul Sınırları İçinde Veya Yabancı İstanbul Dışında, Resmi Ve Özel Kurum Ve Kuruluşları Tarafından Kapalı Zarf, Açık Arttırma, Eksiltme, Teklif Alma Ve Pazarlık Usulü İle İhaleye  Çıkarılacak Her Türlü Küçük Ve Büyük Yapıların Her Türlü İnşaat Ve Dekorasyon İşlerini Anahtar Teslimi Taahhüt Etmektedir.
 • Her Türlü Havuz İnşaatı Ve Arıtma İşlemleri Yapmak.
 • Her Türlü Dekorasyon İşleri, Tamirat Ve Boya İşleri Yapmak.
 • Her Türlü Mimarlık Hizmetleri Vermek, Şehir Ve İmar Planları Hazırlamak, Uygulamalarını Yapmak.
 • Her Türlü Mühendislik Hizmetleri Vermek, Proje Ve Uygulamalarını Yaptırmak.
 • Dekorasyonla İlgili, Boya, Parke Ve Cam, Cila, Duvar Kağıdı, Halıfleks, Asma Tavan, Kartonpiyer, Fayans Kalebodur, Su Ve Elektrik Tesisatı, Çatı Tadilat İşleri Yapmak.
 •  Konusuyla İlgili Her Türlü Dengeleme, Hesaplama, Yazım Ve Çizim İşlerinin Yaptırılması.

İnşaat Sektörünün Deneyimli Kuruluşlarından Olan AYYILDIZ YAPI TADİLAT Firması Yaklaşık Çeyrek Asırlık Bir Tecrübe Ve Deneyime Sahiptir. 1998’li Yıllarda Yıldız Yapı Adı Altında Faaliyetlerine Başlayan Firmamız Dinamik Ve Yenilikçi Bir Yapılanmanın Da Beraberinde Kurucumuz Eyüp Yıldız ’İn Yönetiminde Ayyıldız YAPI TADİLAT olarak sizde yerli tüketicilerimize usta anlayışını perakende amaçlı ACİL USTA SERVİSİ ve ÖZELTAMİR SERVİSİ ni kurmuştur Sektörde Var Olmaya Devam Etmiştir.

22 Kasım 2017 587 okunma
Call Now ButtonBize Ulaşın